EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
TURC Bureau Assesment INC.

Hakkımızda

Çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren kuruluşumuz; ulusal ve uluslarası belirlenmiş standartlara uygun şekilde çalışan ve modern laboratuvarlara sahiptir. Sahip oldıuğu laboratuvarlarda çağın gerektirdiği en üst düzey teknolojileri kullanan kuruluşumuz, aynı zamanda söz konusu ekipmanları kullanacak alanında uzman ve eğitimli bir çalışan kadrosuna da sahiptir.

Laboratuvarlarımızda; elektriksel güvenlik testleri, ortam analizleri, tekstil analizleri, gıda analizleri ve su analizleri başta olmak üzere pek çok ölçüm, test, analiz ve muayene hizmetleri sunmaktadır. Gerçekleştirdiği çalışmaları uluslarası bazda kabul görmüş test ve analiz metodlarını baz alarak sunmaktadır. Bu doğrultuda kuruluşumuz, müşteriler açısından daima ilk sırada tercih edilen bir kuruluş olmaktadır.

Kuruluşumuz sürdürdüğü faaliyetler kapsamında şu iki temel ilkeden asla taviz vermemektedir:

  • Sektörel bazlı veya genel olarak her türlü test ve analiz çalışmaları esnasında kuruluşumuz, mevcut yasal mevzuatlar ile ulusal ve uluslarası kuruluşlar tarafından yayınlanan ilgili standartları dikkate almaktadır.
  • Kuruluşumuz, TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardına uygun olarak UAF Amerikan Akreditasyon, ÖSAS, (Avusturya) Akreditasyon'dan akredite olmuştur ve faaliyetlerini bu yetki çerçevesinde sürdürmektedir.

Kuruluşumuz; kurulduğu günden itibaren, müşterilerine hızlı, kaliteli, doğru ve güvenilir hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Sonraki tüm çalışmalarında dabu ilkesinden taviz vermeden hizmet vermeye devam edecektir.

Kuruluşumuz; üst yönetimi, faaliyet alanları itibariyle sürekli olarak gelişen teknolojileri yakından takip etmekte ve çalışanların da bu hususta kendilerini yetiştirmelerine imkan tanımaktadır. Ayrıca çalışmalarda mevcut olan en son teknolojiye uygun cihazlar kullanmaya önem vermektedir.

Kuruluşumuz, sürdürdüğü faaliyetler esnasında, iş sağlığı ve güvenliği hususunun insanların ve toplumların yaşam standartlarını yükseltecek bir konumda olduğunun farkında olarak çalışmaktadır. Gelişmiş toplumlarda, çalışanların sağlık ve güvenliğine önem verilmektedir. Bu hususta kuruluşumuz yönetici ve çalışanları da daima sorumluluk bilinci ile çalışmakta ve bu doğrultuda çalışma felsefesi gütmektedir. Kuruluşumuz, ülkemizde bu alanda yaşanan maddi ve manevi kayıpların minimize edilerek önüne geçilmesi için üzerlerine düşeni yapmaktadır.