EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
TURC Bureau Assesment INC.

Kalite Politikamız

Kuruluşumuz, gösterdiği faaliyet kapsamında müşterilerinden gelecek olasn test, analiz, ölçüm, kontrol ve muayene taleplerini, benimsediği ve ilke edindiği gizlilik ve tarafsızlıktan taviz vermeden, hızlı, zamanında, doğru, güvenilir ve kaliteli olarak karşılamayı ve bu faaliyetlerinde ulusal ve uluslararası arenada kabul görmüş test ve analiz metodlarını uygulamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda kuruluşumuz sürdürdüğü faaliyetlerde mevcut olan yasal mevzuatlara karşı uygun davranmayı ve yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlar neticesinde hizmet vermeyi prensip edinmiştir.

Bu doğrultuda kuruluşumuzun sahip olduğu kalite politikasının temelinde, gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerinde, ulusal ve uluslararası standartlara, yerli ve yeri geldiğinde yabancı yasal mevzuatlara ve tarafların kabul ettiği test ve analiz metodlarına uygun olarak hareket etmek bulunmaktadır.

Bir diğer önem arzeden kalite politikamız ise, sürdürülen faaliyetler kapsamında tarafsızlık, bağımsızlık, gizlilik ve dürüstlük ilkelerine uygun bir şekilde davranmaktır. Kuruluşumuz müşterilerin taleplerini, taahhüt edilen süre içinde ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli önlemleri almıştır. Bu doğrultuda sektörde faaliyet gösteren diğer rakipleri arasında değerli bir konuma sahiptir ve bu hususta kuruluşumuzun temel anlayışı, faaliyet gösteren diğer rakiplerini önemsemek ve daima onlardan önde olmaya çalışmaktır.

Kuruluşumuz, sahip olunan kalite politikamız doğrultusunda, çalışanların branşlarında uzman eğitimli ve deneyimli olmalarına ve kendilerini daima yetiştirmelerine dikkat etmektedir. Kuruluşumuz, hizmet kalitesinin ancak sahip olunan nitelikli personel ile sağlanabileceği bilincinde olup, çalışanların yetkinliği de buna bağlıdır. Kuruluşumuz üst yönetimi, sürdürdüğü faaliyetler kapsamında dünya genelinde yaşanan gelişmeleri etkin bir biçimde takip etmekte ve çağın getirdiği yenilikleri de yinne çalışanları ile en kısa sürede paylaşmaktadır.

Kalite politikamız kapsamında benimsediğimiz diğer maddeler, müşterinin sahip olduğu beklentileri doğru analiz etmek ve bu beklentileri uygun şartlar çerçevesinde ve değerlerinden ödün vermeden yerine getirmek, olası müşteri problemlerine, eleştirilerine ve şikayetlerine her daima açık olmak, söz konusu görüşleri önemsemek, etkin bir biçimde ele alarak değerlendirmek, tüm müşterilerine eşit mesafe ile yaklaşmaktır. Müşteri memnuniyeti de bu şekilde sağlanmaktadır.

Kalite politikamızın temel esasları ile birlikte, kuruluşumuz ülkemizde tercih edilen ve saygın kuruluşlar arasında yer almaktadır.