EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
TURC Bureau Assesment INC.

Neden Turclab

Sektörde test, analiz ve muyanene hizmetleri veren bir çok laboratuvar bulunmaktadır. Hepsinin iddiası da muhakkak kaliteli, hızlı, kesin ve güvenilir hizmet verdikleri yönündedir. Fakat, verilen hizmetlerde biraz ayrıntılara bakılırsa, bir kısmının diğerine karşı verdikleri hizmet ve sahip oldukları teknolojiler bakımından üstünlükleri olduğu gözden kaçmayacaktır. Bu test ve muayene kurululuşları arasında da kuruluşumuzun öne çıktığı konular ve tercih edilme nedenleri konusunda aşağıda sıralanan ayrıntılar dikkat çekmektedir;

  • Yönetici ve çalışanlarımız kendi alanlarda çok iyi eğitim almış ve sektörde geçirdikleri deneyimleri kuvvetli kişilerdir. Bunun yanında kuruluşumuz bu alandaki yenilikleri takip etmekte ve çalışanların bilgi birikimlerini arttırmalarına imkan vermektedir.
  • Laboratuvarlarımız çağın gerektirdiği modern teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve teknolojideki yenilikler ve değişimler sürekli olarak yakından izlenmektedir. Teknolojide geliştirilen yeni cihazlar, ekipmanlar ve yöntemler, çok zaman geçmeden, en uygun zamanında uygulamaya alınmaktadır.
  • Kuruluşumuz, TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardına uygun olarak ÖSAS, ÖSAS (Avusturya) Akreditasyon'dan akredite olmuştur ve bu çerçevede hizmet vermektedir.
  • Kuruluşumuz kalite yönetim sisteminin bir gereği olarak müşterilerine verdiği hizmetlerde, müşterilerin beklentilerini ilk defasında olduğu gibi her defasında ve gecikmeden karşılamaya çalışmaktadır.
  • Kuruluşumuz, bünyesinde kurduğu ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardı ile verdiği hizmetler sırasında elde edilen her türlü bilgi ve belgenin gizli tutulduğunu ve üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağını müşterilere taahhüt etmektedir.
  • Kuruluşumuz, gösterdiği tüm faaliyetlerinde öncelikle insan sağlığını ve çevreyi korumaya odaklanmıştır.
  • Kuruluşumuz, sahip olduğu ve uygulamaya koyduğu kalite politikası ve benimsediği değerler çerçevesinde hizmet vermekte ve hizmet verirken, tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik ilkelerinden taviz vermemektedir.
  • Kuruluşumuz ilke olarak sektörde faaliyet gösteren tüm rakiplerine karşı saygılı ve eşit mesafede durmaktadır. Her rakip kuruluş sektör ve bizim için değerlidir. Bizi öne çıkaran yukarıda açıklanan ayrıntılar sayesinde kuruluşumuz müşteriler ve rakipler açısından daima saygın bir konumda olmuştur ve sürekli de böyle olacaktır.