EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
TURC Bureau Assesment INC.

Uzman Ekip

Çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren kuruluşumuz; ulusal ve uluslarası belirlenmiş standartlara uygun şekilde çalışan ve modern laboratuvarlara sahiptir. Sahip olduğu laboratuvarlarda çağın gerektirdiği en üst düzey teknolojileri kullanan kuruluşumuz, aynı zamanda söz konusu ekipmanları kullanacak alanında uzman ve eğitimli bir çalışan kadrosuna da sahiptir.

Kuruluşumuz; müşterilerine hızlı, kaliteli, doğru ve güvenilir hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir ve bünyesinde barındırdığı çalışanlarında da aynı sorumluluk bilincini yerleştirmiştir. Çalışan kadrosundan, yönetici ekibine kadar tüm çalışmalarında da bu ilkesinden taviz vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Ayrıca Kuruluşumuz ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda gizlilik taahhüdünü yerine getirerek bütün çalışanlarından tek tek gizlilik hususunda beyan almaktadır. Bu beyan, yukarıda açıklanan tüm ilke ve koşulları kapsamakta olup, buna aykırı hususta hareket eden yönetici ve çalışanlar disiplin suçu işlemiş olmaktadır.