EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Testler

AAMI TIR22 Terminal -Olarak Sterilize Edilmiş Tıbbi Cihazlar İçin Ambalajlama

AAMI standart programı, tıbbi cihazlar için Standartlar, Önerilen Uygulamalar ve Teknik Bilgi Raporları üreten 100'den fazla teknik komite ve çalışma grubundan oluşmaktadır.

Standartlar ve Önerilen Uygulamalar ulusal bir fikir birliğini temsil eder ve çoğu Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) tarafından Amerikan Ulusal Standartları olarak onaylanmıştır. AAMI ayrıca Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) ve Uluslararası Elektroteknik Komisyonu'nun (IEC) yanı sıra ABD Teknik Danışma Grupları'nın (TAG) bir dizi uluslararası teknik komitesini yönetmektedir.

Bu belge özellikle ANSI / AAMI / ISO11607-1 : 2006, Terminal olarak sterilize edilmiş tıbbi cihazlar için ambalajlamayı içerir.

Bölüm 1: Malzemeler, steril bariyer sistemleri ve paketleme sistemleri ve ANSI / AAMI / ISO 11607-2: 2006 için gereklilikler hakkında rehberlik sağlar , Son olarak sterilize edilmiş tıbbi cihazlar için ambalajlama.

Bölüm 2: Bu belgenin yayınlandığı tarihte Amerika Birleşik Devletleri Gıda ve İlaç İdaresi'nin düzenleyici çerçevesi dahilinde şekillendirme, mühürleme ve montaj süreçleri için doğrulama gereklilikleri. Bu kılavuzun önemli bir kısmı, küresel olarak mevcut olan diğer düzenleyici çerçevelere uygulanabilir, ancak kullanıcı, uygulanabilirlik konusunda uygun muhakemeyi yaparken uzmanlıklarını kullanmalıdır.

Hizmetlerimiz