EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Testler

Dağıtım Simülasyon Testi

Üretim noktasından sterilizasyon tesisine, dağıtım merkezine, sağlık tesisine vb. Seyahat ederken tıbbi paketlerin ve ürünlerin karşılaşacağı çok sayıda değişken vardır. Forkliftten düşen, nakliye sırasında bir kamyonun etrafında sallanan veya bir depolama deposundaki diğer paketlerin / kapların üzerine yığılmış tüm dağıtım örneklerine örnektir.

Dağıtım Simülasyonu, bu ambalaj sistemlerini önümüzdeki dağıtım ortamında oluşabilecek gerçek, gerçek hayattaki tehlikelere maruz bırakan test ekipmanlarını kullanarak, nakliye konteynırlarını test etmenin sistematik ve tekrarlayan bir yoludur. Dağıtım Simülasyonu, ISO 11607 standardına uyan büyük ve özet niteliğinde bir bileşendir .

Paketlenmiş bir ürünün veya bileşenin beklenen yaşam döngüsü veya test döngüsü sırasında karşılaşabileceği belirli saha koşullarını simüle etmek için tıbbi paketlerin ve ürünlerin atmosferik koşullara maruz bırakılması da gerekli olabilir. ASTM D4332 standart bu kapsar.


Dağıtım Simülasyon Test Türleri

Damla
Tıbbi ambalajların sağlam doğasını ve ürün / ambalaj sistemleri malzeme taşıma operasyonları sırasında darbelere maruz kaldığında iç yastıklama yeteneğinin etkinliğini belirlemek için kullanılır.

Titreşim
Tıbbi paketlerin ve ürünlerin tüm transit kursu boyunca karşılaşılan şok ve titreşime dayanma kabiliyetini belirlemek için kullanılır.

Sıkıştırma
Hem tıbbi paketlerin hem de ana nakliye konteynerlerinin maksimum sıkıştırma direncini ve uzun süreli istifleme gücünü belirlemek için kullanılır.

Hizmetlerimiz